PROJEKT- OCH AFFÄRSKONTAKT

vVD & Avdelningschef
Göteborg/Syd
Henrik Bratt

E-post: henrik.bratt@brixly.se

Affärsområdeschef Entreprenadservice
Göteborg/Öst
Kenneth Ploghed

E-post: kenneth.ploghed@brixly.se

Avdelningschef
Nord
Robert Johansson

E-post: robert.johansson@brixly.se

Affärsområdeschef
Öst
Mikael Nykvist

E-post: mikael.nykvist@brixly.se

VD
Göteborg
Markus Brink

E-post: markus.brink@brixly.se

Affärs- och projektutveckling
Göteborg
Elin Andersson

Telefon: 0703-413785
E-post: elin.andersson@brixly.se

Eva
Marknadskoordinator
Eva Gidsäter

Telefon: 031-389 00 18
E-post: eva.gidsater@brixly.se

Besök sidan Nyheter och media för senaste nytt!

Till sidan

Områdeskontakt

Alingsås
Telefon 072-598 50 07
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Alingsås
Falköping
Telefon 0515-145 10
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Falköping
Göteborg
Telefon 031-389 00 00
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Göteborg
Halmstad
Telefon 035-106 804
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Halmstad
Hjo
Telefon 0503-133 11
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Hjo
Jönköping
Telefon 072-598 50 57
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Jönköping
Karlstad
Telefon 031-389 00 00
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Karlstad
Kungsbacka
Telefon 031-389 00 00
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Kungsbacka
Ljungby
Telefon 0372–623 11
E-post info@ljbygg.se

Mer info om Ljungby
Skövde
Telefon 0500-797 000
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Skövde
Strömstad
Telefon 0526-137 40
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Strömstad
Tanumshede
Telefon 0525-293 00
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Tanumshede
Uddevalla
Telefon 0522-369 00
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Uddevalla
Örebro
Telefon 019-310 900
E-post brixly@brixly.se

Mer info om Örebro
Icon hardhat

Söker du jobb eller praktik?

Kika gärna in på vår karriärsida för mer info om lediga positioner inom Brixly eller om du bara vill skicka in en spontanansökan.

Läs mer om Brixly och lediga jobb här

VÅR LEDNING

FAKTA OM BRIXLY AB

Brixly AB ingår i en koncern med ett femtontal bolag. Totalt är det närmare 600 anställda i bolagsgruppen. Brixly AB har närmare 500 anställda i det egna bolaget. Se mer på allabolag.se. 2019 omsatte Brixly AB 2,3 miljarder kronor och hade ett resultat på 85 miljoner kronor före skatt. Bolagets säte är i Mölndal.

Adressen är:
Alfagatan 9
431 49 Mölndal
Telefon: 031-389 00 00
Organisationsnummer: 556351-9163